KOMUNIKAT KOŃCOWY Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

TERMIN :                             -           06.11.2018 r.

MIEJSCE :                           -           Hala sportowa - SP Buczek ul. Szkolna 3

DYSCYPLINA :                     -           tenis stołowy dziewcząt - IMS

WYNIKI ZAWODÓW:

Mecze grupowe:

GRUPA „A”

  1. SP Buczek – PSP Celestynów                                              -           3:0
  2. PSP Celestynów – ZSO Pabianice                                        -           3:2
  3. SP Buczek – ZSO Pabianice                                                 -           3:0

GRUPA „B”

  1. SP nr 1 Zelów – SP Solca Wielka                                         -           3:0
  2. SP Solca Wielka – SP nr 34 Łódź                                        -           1:3
  3. SP nr 1 Zelów  – SP nr 34 Łódź                                           -           3:2

GRUPA „C”

  1. SP Włodzimierzów  – SP Maków                                        -           1:3
  2. SP Maków – SP nr 71 Łódź                                                 -           3:0
  3. SP Włodzimierzów  – SP nr 71 Łódź                                   -           3:0

GRUPA „D”

1.      PSP Siemkowice – SP Raczków                                           -           0:3

2.      SP Raczków – ZSSO Skierniewice                                       -           0:3

3.      PSP Siemkowice – ZSSO Skierniewice                                -           0:3

MECZE TURNIEJOWE DO 2 PRZEGRANYCH:

  1. SP Buczek – SP nr 1 Zelów                                                  -           3:0
  2. SP Maków – ZSSO Skierniewice                                            -           0:3
  3. PSP Celestynów – SP nr 34 Łódź                                          -           1:3
  4. SP Włodzimierzów – SP Raczków                                          -           3:0
  5. SP Buczek – ZSSO Skierniewice                                           -           3:0       o 1 miejsce
  6. SP nr 34 Łódź – SP Maków                                                 -          2:3
  7. SP Włodzimierzów – SP nr1 Zelów                                       -          0:3
  8. SP Raczków – PSP Celestynów                                           -           0:3       o 7 miejsce
  9. SP Włodzimierzów –             SP nr 34 Łódź                         -            3:1       o 5 miejsce
  10. SP Maków – SP nr 1 Zelów                                               -            1:3
  11. SP nr 1 Zelów – ZSSO Skierniewice                                    -           2:3       o 2 miejsce

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1.      SP Buczek                                                    - ( powiat łaski )

2.      ZSSO Skierniewice                                      - ( powiat m. Skierniewice )

3.      SP nr 1 Zelów                                                - ( powiat bełchatowski )

4.      SP Maków                                                     - ( powiat skierniewicki )

5.      SP Włodzimierzów                                        - ( powiat piotrkowski )

6.      SP nr 34 Łódź                                               - ( powiat m. Łódź )

7.      PSP Celestynów                                            - ( powiat opoczyński )

8.      SP Raczków                                                  - ( powiat sieradzki )

9. - 12.      ZSO Pabianice                                   - ( powiat zgierski )

9. - 12.      SP Solca Wielka                                - ( powiat zgierski )

9. - 12.      SP nr 71 Łódź                                    - ( powiat m. Łódź )

9. - 12.      PSP Siemkowice                                - ( powiat sieradzki )  

Ilość zawodników ogółem : 29 w tym zrzeszonych w klubach :  12

Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zrzeszeni zawodnicy :

Tenis stołowy             -           ilość  zawodników  11

Piłka siatkowa            -           ilość zawodników 1

NAZWISKA I IMIONA ZWYCIĘZCÓW:

1.      HOLAK MARTA

2.      NICIAK ZUZANNA

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA WF ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY 

ANDRZEJ ZIELIŃSKI

NAZWISKO I IMIĘ DYREKTORA SZKOŁY ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY 

RENATA NOWICKA

Uwagi końcowe: 

Zawody. rozpoczęły się o godz. 10.00, a zakończyły o godz. 15.00.

 

Podpis organizatora: 

Andrzej Zieliński

 

Licznik

167030
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
55
202
942
2704
10403
167030

Your IP: 54.82.10.219
2018-12-13 04:47

Pogoda

Cloudy

0°C

Łask

Cloudy

Humidity: 89%

Wind: 16.09 km/h

  • 13 Dec 2018

    Snow Showers 0°C -1°C

  • 14 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

Migawki

joomla blog

Linki

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com