LINK DO POBRANIA: POBIERZ

TERMINARZE

 

Licealiada (rocznik 2000 i młodsi)

TERMINARZ Imprez Sportowych na rok szkolny 2019/2020

Łaski Szkolny Związek Sportowy

Lp.

Dyscyplina

Powiat

Półfinał

Finał

 

1

 

Indywidualne biegi

przełajowe

23.09.2019

MOSiR Łask

9.00

 

25.09.2019

Uniejów

2

Sztafetowe biegi

przełajowe

10.10.2019

MOSIR Łask

9.00

15.10.2019

Sieradz

12.00

23.10.2019

Sieradz

 

3

 

Koszykówka

3x3 dziewczęta

25.09.2019

Kolumna

9:00

 

03.10.2019

Łódź

 

4

 

Koszykówka

3x3 chłopcy

25.09.2019

Kolumna

9:00

 

04.10.2019

Łódź

 

5

 

Badminton

28.10.2019

Kolumna

9:00

 

05.11.2019

Pabianice

 

 

6

Piłka ręczna

dziewczęta

06.11.2019

Sędziejowice

9:00

21.11.2019

Wieluń

10:00

27.11.2019

Piotrków Tryb.

Piłka ręczna

chłopcy

14.11.2019

Sędziejowice 9:00

22.11.2019

Wieluń 10:00

28.11.2019

Łódź

 

 

 

7

 

Tenis Stołowy

Dziewczęta

03.02.2020

Buczek

9:00

06.02.2020

Zduńska Wola

10:00

11.02.2019

Zelów

 

 

Tenis Stołowy

Chłopcy

03.02.2020

Buczek 9:00

07.02.2020

Zduńska Wola

12.02.2020

Łódź

8

Pływanie

29.10.2019

Basen

9.00

08.11.2019

Łask

13:00

15.11.2019

Zgierz

9

Piłka siatkowa

dziewczęta

12.02.2020

Elektryk

9:00

20.02.2020

Zduńska Wola

10:00

25.02.2020

Skierniewice

Piłka siatkowa

chłopcy

11.02.2020

Elektryk

9:00

21.02.2020

Wieluń

10:00

26.02.2020

Ozorków

 

10

Koszykówka

Dziewczęta

12.03.2020

Elektryk

9:00

17.03.2020

Sieradz II LO Sieradz

10:00

24.03.2020

Aleksandrów Łódzki

Koszykówka

Chłopcy

 

11.03.2020

Elektryk

9:00

18.03.2020

Sieradz II LO

10:00

25.03.2020

Skierniewice

11

Piłka nożna

dziewczęta

02.04.2020

Orlik Łask  

9:00

16.04.2020

Sieradz

10:00

21.04.2020

Pajęczno

Piłka nożna

chłopcy

30.03.2020

Orlik Kolumna

9:00

17.04.2020

MOSiR Sieradz

10:00

22.04.2020

Zgierz

12

Siatkówka Plażowa

28.05.2020

Zajączek/Kolumna

9:00

03.06.2020

MOSiR Sieradz

10:00

09.06.2020

Łódź

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005-2006)

TERMINARZ Imprez Sportowych na rok szkolny 2019/2020

Łaski Szkolny Związek Sportowy 

Lp

Dyscyplina

Powiat

Półfinał

Finał

 

1

 

Indywidualne biegi przełajowe

23.09.2019

MOSiR Łask

10.00

 

25.09.2019

Uniejów

2

Sztafetowe biegi przełajowe

10.10.2019

MOSiR Łask

10.30

15.10.2019

Sieradz

11.00

23.10.2019

Sieradz

 

 

3

Piłka ręczna

dziewczęta

06.11.2019

Kolumna

9:00

12.11.2019

Wieluń

10:00

19.11.2019

Piotrków Tryb.

Piłka ręczna

chłopcy

05.11.2019

Kolumna

9:00

13.11.2019

Wieluń 10:00

20.11.2019

Piotrków Tryb.

 

 

 

4

 

Tenis Stołowy

Dziewczęta

25.10.2019

Buczek

9:00

30.10.2019

Wieruszów

10:00

 

06.11.2019

Wieruszów

 

 

Tenis Stołowy

Chłopcy

25.10.2019

Buczek

9:00

31.10.2019

Wieruszów

07.11.2019

Wieruszów

5

Pływanie

29.10.2019

Basen Łask

9:00

08.11.2019

Łask

11:30

14.11.2019

Skierniewice

6

Unihokej

Dziewczęta

18.11.2019

Sędziejowice

9:00

25.11.2019

Wieruszów

10:00

04.12.2019

Uniejów.

Unihokej

Chłopcy

26.11.2019

Wieruszów

10:00

05.12.2019

Uniejów


 

7

Szachy

29.11.2019

Okup

9:00

03.12.2019

Wieluń

10:00

12.12.2019

Zgierz

 

8

Halowy Feryjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

14.01.2020

Elektryk

 

 

 

9

Piłka siatkowa

dziewczęta

03.03.2020

SP 5 Łask

9:00

12.03.2020

Zduńska Wola

10:00

17.03.2020

Łódź

Piłka siatkowa chłopcy

06.03.2020

Buczek

9:00

13.03.2020

Wieruszów

10:00

18.03.2020

Tomaszów Maz.

 

10

 

Szkolna Drużynowa Liga L.A

19.05.2020

Buczek

9:00

29.05.2020

MOSiR Sieradz

10.00

09.06.2019

MOSiR Sieradz

11

Koszykówka

Dziewczęta

18.03.2020

Kolumna

9:00

24.03.2020

Sieradz ,Sp 4

10:00

01.04.2020

Kutno

Koszykówka

Chłopcy

17.03.2020

Kolumna

9:00

25.03.2020

Sieradz SP 4

10:00

02.04.2020

Skierniewice

12

Piłka nożna

dziewczęta

13.05.2020

Buczek/Czestków  

 9:00

18.05.2020

Wieluń

10:00

26.05.2020

Pukinin

Piłka nożna

chłopcy

18.05.2020

MOSiR Łask

9:00

20.05.2020

Sieradz

10:00

27.05.2020

Pajęczno

13

Siatkówka Plażowa

02.06.2020

Zajączek

9:00

05.06.2020

Burzenin

10:00

15.06.2020

Łódź

 

 

Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)

TERMINARZ Imprez Sportowych na rok szkolny 2019/2020

Łaski Szkolny Związek Sportowy

Lp

Dyscyplina

Powiat

Półfinał

Finał

 

1

 

Indywidualne biegi przełajowe

23.09.2019

MOSiR Łask

11.00

 

25.09.2019

Uniejów

2

Sztafetowe biegi przełajowe

10.10.2019

MOSiR Łask  

12.00

15.10.2019

Sieradz

10.00

23.10.2019

Sieradz

 

 

3

Piłka ręczna

dziewczęta

27.11.2019

Widawa

9:00

04.12.2019

Wieluń

10.00

10.12.2019

Piotrków Tryb.

Piłka ręczna

chłopcy

28.11.2019

Widawa

 9:00

05.12.2019

Buczek/Sędziejowice 10:00

11.12.2019

Piotrków Tryb.

 

 

 

4

Unihokej

Dziewcząt

 

 

07.11.2019

Sędziejowice

9:00

13.11.2018

Sieradz SP 9

10:00

21.11.2018

Sieradz SP 9

 

Unihokej

Chłopcy

14.11.2019

Sieradz SP9

10:00

22.11.2019

Sieradz SP9

5

Szachy

29.11.2019

Okup

9:00

03.12.2019

Wieluń

10.00

13.12.2019

Zgierz

6

Tenis Stołowy

Dziewczęta

 

 

15.11.2019

Buczek

9:00

19.11.2019

Łask

10.00

27.11.2019

Rawa Mazow.

Tenis Stołowy

Chłopcy

20.11.2019

Łask

10.00

28.11.2019

Rawa Mazow.

 

7

Gry i Zabawy

13.03.2020

Buczek

9:00

Do ustalenia

26.03.2020

Buczek

 

8

Halowy Feryjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

16.01.2020

Elektryk

9:00

 

 

9

 

Piłka siatkowa

dziewczęta

29.01.2020

SP 1 Łask

9:00

04.02.2020

Łask

10.00

18.02.2020

Łódź

 

Piłka siatkowa chłopcy

30.01.2020

Widawa

9:00

05.02.2020

Zduńska Wola

10:00

19.02.2020

Łódź

 

10

 

Pływanie- sztafeta drużynowe

29.10.2019

Basen Łask

9.00

08.11.2019

Łask

10.00

14.11.2019

Skierniewice

11

Koszykówka

Dziewczęta

04.03.2020

Kolumna

9:00

10.03.2020

Łask

19.03.2020

Pabianice

Koszykówka

Chłopcy

05.03.2020

Kolumna

9:00

11.03.2020

Sieradz SP 9 i SP10

10:00

20.03.2020

Skierniewice

12

Czwórbój LA

14.05.2020

Sędziejowice

9:00

19.05.2020

Zduńska Wola

10:00

28.05.2020

Aleksandrów Łódzki

13

Piłka nożna

dziewczęta

12.05.2020

Czestków/ Buczek

9:00

21.05.2020

Sieradz SP10

10:00

03.06.2020

Zgierz

Piłka nożna

chłopcy

11.05.2020

MOSiR Łask

9:00

22.05.2020

Sieradz

10:00

04.06.2020

Zgierz

14

Trójbój

04.06.2020

Buczek

 9:00

08.06.2020

Zduńska Wola

10:00

14.06.2020

Kutno

Licznik

549913
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
734
956
4606
4606
25893
549913

Your IP: 34.204.176.125
2020-06-05 21:20

Pogoda

Clear

-2°C

Łask

Clear

Humidity: 81%

Wind: 33.80 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow -1°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy 1°C -3°C

Migawki

joomla blog

Linki

Strona główna Biuletynu Informacji
Publicznej

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com