Terminarz Imprez ŁSZS na rok szkolny 2021/22

 

Licealiada - uczniowie szkół średnich rocz.2002 i mł.

 

Lp.

Dyscyplina

Finał

Półfinał

Powiat

1

Indywidualne Biegi Przełajowe dz. i chł.

28.09.21

Uniejów

*1miejsce  z powiatu

22.09.21

CSiR Łask g. 9.00

2

Koszykówka 3×3 dz. rocz.

2004 i mł.

1.10.21

Łódź

*1miejsce  z powiatu

23.09.2021

Kolumna g. 10.00

3

Koszykówka 3×3 chł. rocz. 2004 i mł.

4.10.21

Łódź

*1miejsce  z powiatu

23.09.2021

Kolumna g.10.00

4

Szkolna Liga LA  dz. i chł.

12.10.21

Bełchatów

07.10.2021

MOSiR Sieradz

g.9.00

 

5

Sztafetowe Biegi Przełajowe dz. i chł.

19.10.21

Sieradz

13.10.2021

Sieradz Park Mickiewicza g.12.00

05.10.2021

CSiR Łask g. 12.00

6

Badminton  dz i chł.

28.10.21

Łódź

*1miejsce  z powiatu

26.10.21

Kolumna g. 9.00

7

Pływanie –  dz. i chł.

17.11.21

Łódź

04.11.21

SP 10 Sieradz

g.12.00

27.10.21

Basen Łask g. 9.00

8

Piłka Ręczna dziewcząt

23.11.21

Piotrków Tryb.

16.11.21

Wieluń

25.10.21

Sędziejowice g. 9.00

9

Piłka Ręczna chłopców

24.11.21

Łódź

18.11.21

Wieluń

28.10.21

Sędziejowice g. 9.00

10

Szachy dz + chł.

14.12.21

Wieluń

*1miejsce  z powiatu

 

11

Tenis Stołowy Drużynowy dz.

19.01.22

Łódź

13.01.22

Wieluń

08.12.21

Buczek g. 9.00

12

Tenis Stołowy Drużynowy chł.

20.01.22

Łódź

14.01.2022

Zd. Wola

08.12.21

Buczek g. 9.00

13

Unihokej dziewcząt

27.01.22

Łódź

   

14

Unihokej chłopców

28.01.22

Łódź

   

15

Piłka Siatkowa dziewcząt

15.03.22

Piotrków Tryb.

10.03.2022

Wieluń

07.03.2022

Hala MOS

16

Piłka Siatkowa chłopców

16.03.22

Tomaszów M.

11.03.2022

Wieluń

08.03.2022

Hala MOS

17

Koszykówka dziewcząt

30.03.22

Aleksandrów Ł.

25.03.2022

Łask

15.03.2022

Hala MOS

18

Koszykówka chłopców

31.03.22

Skierniewice

28.03.2022

Zduńska Wola

21.03.2022

Hala MOS

19

Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

12.04.22

Bełchatów

*1miejsce  powiatu

 

 

20

Piłka Nożna dziewcząt

26.04.22

Piotrków Tryb.

21.04.2022

Zduńska Wola

11.04.2022 

 Orlik Łask

21

Piłka Nożna chłopców

27.04.22

Pajeczno

22.04.2022

MOSiR Sieradz g.9.00

13.04.2022

Orlik Kolumna

22

Siatkówka Plażowa dz. i chł.

14.06.22

Łódź

09.06.2022

MOSiR Sieradz g.9.00

07.06.2022

MOSiR Łask/ Zajączek

 

 

Terminarz Imprez ŁSZS na rok szkolny 2021/22

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocz. 2007 – 2008

 

LP

Dyscyplina

Finał

Półfinał

Powiat

1

Indywidualne Biegi Przełajowe dz i chł

28.09.21

Uniejów

*1miejsce  powiatu

22.09.21

CSiR Łask g. 9.00

2

Sztafetowe Biegi Przełajowe dz. i chł.

19.10.21

Sieradz

13.10.21 g.11.00 Sieradz Park Mickiewicza

05.10.21

CSiR Łask g. 9.00

3

Badminton  dz i chł.           *

4.11.21

Pabianice

*1miejsce  powiatu

02.11.21

Kwiatkowice g. 9.00

4

Tenis Stołowy  Dziewcząt

08.11.21

Wieruszów

04.11.21

Łask

29.10.21

Buczek

5

Tenis Stołowy  Chłopców

09.11.21

Rawa Maz.

05.11.21

Łask/Buczek

29.10.21

Buczek

6

 Pływanie – dz. i chł.

10.11.21

Skierniewice

04.11.21

Sieradz g.11.00

27.10.21

Basen Łask g. 10.30

7

Piłka Ręczna Dziewcząt

22.11.21

Piotrków Tryb.

16.11.21

Wieluń

10.11.21

Buczek

8

Piłka Ręczna Chłopców

23.11.21

Łódź

18.11.21

Wieluń

10.11.21

Buczek

9

Unihokej Dziewcząt

2.12.21

Sieradz

22.11.21

SP9 Sieradz g.10.00

16.11.21

Sędziejowice

10

Unihokej Chłopców

3.12.22

Sieradz

23.11.21

SP9 Sieradz g.10.00

16.11.21

Sędziejowice

11

Szachy dz + chł.

17.12.22

Zgierz

13.12.21

Wieluń

10.12.21 Okup

12

Piłka Siatkowa dziewcząt

01.02.22

Pajęczno

27.01.2022

Zd. Wola

19.01.2022

Hala MOS

13

Piłka Siatkowa chłopców

02.02.22

Tomaszów Maz.

27.01.2022

Wieluń

20.01.2022

Hala MOS

14

Koszykówka dziewcząt

30.03.22

Łask

22.03.2022

Łask

17.01.2022

Hala MOS

15

Koszykówka chłopców

31.03.22

Skierniewice

23.03.2022

Zduńska Wola

18.01.2022

Hala MOS

16

Drużynowe Biegi Przełajowe dz i chł.                             *

12.04.22

Bełchatów

*1miejsce  powiatu

 

 

17

Piłka Nożna dziewcząt

09.06.22

Rawa Maz

06.06.2022

Wieluń

26.05.2022

Buczek/Czestków

18

Piłka Nożna chłopców

10.06.22

Zgierz

02.06.2022

 Wieluń

25.05.2022

Łask/Kolumna

 19

Koszykówka 3×3 dz.

20.06.22

Sieradz

16.06.2022

SP4 Sieradz g.9.00

13.06.2022

Kolumna

 20

Koszykówka 3×3 chł.

20.06.22

Sieradz

16.06.2022

SP4 Sieradz g.9.00

13.06.2022

Kolumna

21

Szkolna Drużynowa Liga  LA  dz. i chł.

02.06.22

Bełchatów

24.05.2022

MOSiR Sieradz g.9.00

19.05.2022

Sędziejowice/Buczek/Łask

22

Siatkówka Plażowa dz.i chł.

15.06.22

Sulejów

09.06.2022

Wieluń

06.06.2022

CSiR Łask/ Zajączek

 

 

Terminarz Imprez ŁSZS na rok szkolny 2021/22

 

Igrzyska Dzieci rocz. 2009 i młodsi

 

LP

Dyscyplina

Finał

Półfinał

Powiat

1

Indywidualne Biegi Przełajowe dz. i chł.

28.09.21

Uniejów

*1miejsce  powiatu

22.09.21

CSiR Łask g. 9.00

2

Sztafetowe Biegi Przełajowe dz. i chł.

19.10.21

Sieradz

13.10.21 g.10.00 Sieradz Park Mickiewicza

05.10.21

CSiR Łask g. 10.30

3

Badminton  dz. i chł.

5.11.21

Uniejów

*1miejsce  powiatu

02.11.21

Kwiatkowice g. 9.00

4

Pływanie  dz. i chł.

10.11.21

Skierniewice

04.11.21

Sieradz g.10.00

27.10.21

Basen Łask g. 12.00

5

Tenis stołowy  dziewcząt

24.11.21

Rawa Maz.

19.11.21

Buczek

17.11.21 Buczek

6

Tenis stołowy  chłopców

25.11.21

Rawa Maz

19.11.21

Buczek

17.11.21 Buczek

7

 Piłka ręczna dziewcząt

8.12.21

Piotrków dz

02.12.21

Wieluń

26.11.21 Widawa

8

 Piłka ręczna chłopców

9.12.21

Piotrków

03.12.21

Wieluń

26.11.21 Widawa

 

9

Unihokej  dziewcząt

14.12.21

Góra Św.Małg.

06.12.21

Wieruszów

30.11.21 Sędziejowice

10

Unihokej  chłopców

15.12.21

Góra Św.Małg.

07.12.21

Wieruszów

30.11.21 Sędziejowice

11

Szachy  dz + chł

17.12.21

Zgierz

13.12.21

Wieluń

10.12.21 Okup

12

 Piłka siatkowa dziewcząt

11.01.22

Łódź

05.01.2022

Zduńska Wola

03.01.2022 SP 5 Łask

13

Piłka siatkowa  chłopców

12.01.22

Łódź

07.01.2022

Zduńska Wola

04.01.2022 SP 5 Łask

14

Koszykówka dziewcząt

09.02.22

Sieradz

03.02.2022

SP4 Sieradz g.10.00

27.01.2022 Kolumna

15

Koszykówka chłopców

10.02.22

Skierniewice

04.02.2022

SP4 Sieradz g.10.00

28.01.2022 Kolumna

16

Gry i Zabawy dz + chł

16.03.22

Buczek

*1miejsce  powiatu

 

 

17

Drużyn. Biegi Przełajowe dz i chł.

12.04.22

Bełchatów

06.04.2022

Wieluń

 

18

Czwórbój LA  dz. i chł.

31.05.22

Bełchatów

25.05.2022

Zduńska Wola

20.05.2022 Sędziejowice/ Łask

19

Rugby „TAG”

03.06.22

Łódź

*1miejsce  powiatu

 

20

Piłka nożna  dziewcząt

07.06.22

Rawa Maz.

02.06.2022

Wieluń

27.05.2022 Buczek/Czestków

21

 Piłka nożna chłopców

08.06.22

Zgierz

03.06.2022

Zduńska Wola

27.05.2022 Łask/Kolumna

22

Koszykówka 3×3 dz. rocz.2010 i mł.

14.06.22

Sieradz

10.06.2022

SP4 Sieradz  g.9.00

08.06.2022 Kolumna

 23

Koszykówka  3x 3 chł. rocz.2010 i mł.

14.06.22

Sieradz

10.06.2022

SP4 Sieradz g.9.00

08.06.2022 Kolumna

24

Trójbój LA  dz. i chł. rocz.2011 i mł.

21.06.22

Kutno

25.05.2022

Zduńska Wola

———–

 

Licznik

1032294
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
522
565
5248
20983
33964
1032294

Your IP: 44.197.197.23
2021-09-27 22:29

Pogoda

Clear

-2°C

Łask

Clear

Humidity: 81%

Wind: 33.80 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow -1°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy 1°C -3°C

Migawki

Linki

Strona główna Biuletynu Informacji
Publicznej

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com