Terminarz Imprez ŁSZS na rok szkolny 2021/22

 

Licealiada - uczniowie szkół średnich rocz.2002 i mł.

 

Lp.

Dyscyplina

Finał

Półfinał

Powiat

1

Indywidualne Biegi Przełajowe dz. i chł.

28.09.21

Uniejów

*1miejsce  z powiatu

22.09.21

CSiR Łask g. 9.00

2

Koszykówka 3×3 dz. rocz.

2004 i mł.

1.10.21

Łódź

*1miejsce  z powiatu

23.09.2021

Kolumna g. 10.00

3

Koszykówka 3×3 chł. rocz. 2004 i mł.

4.10.21

Łódź

*1miejsce  z powiatu

23.09.2021

Kolumna g.10.00

4

Szkolna Liga LA  dz. i chł.

12.10.21

Bełchatów

07.10.2021

MOSiR Sieradz

g.9.00

 

5

Sztafetowe Biegi Przełajowe dz. i chł.

19.10.21

Sieradz

13.10.2021

Sieradz Park Mickiewicza g.12.00

05.10.2021

CSiR Łask g. 12.00

6

Badminton  dz i chł.

28.10.21

Łódź

*1miejsce  z powiatu

26.10.21

Kolumna g. 9.00

7

Pływanie –  dz. i chł.

17.11.21

Łódź

04.11.21

SP 10 Sieradz

g.12.00

27.10.21

Basen Łask g. 9.00

8

Piłka Ręczna dziewcząt

23.11.21

Piotrków Tryb.

16.11.21

Wieluń

25.10.21

Sędziejowice g. 9.00

9

Piłka Ręczna chłopców

24.11.21

Łódź

18.11.21

Wieluń

28.10.21

Sędziejowice g. 9.00

10

Szachy dz + chł.

14.12.21

Wieluń

*1miejsce  z powiatu

 

11

Tenis Stołowy Drużynowy dz.

19.01.22

Łódź

13.01.22

Wieluń

08.12.21

Buczek g. 9.00

12

Tenis Stołowy Drużynowy chł.

20.01.22

Łódź

14.01.2022

Zd. Wola

08.12.21

Buczek g. 9.00

13

Unihokej dziewcząt

27.01.22

Łódź

   

14

Unihokej chłopców

28.01.22

Łódź

   

15

Piłka Siatkowa dziewcząt

15.03.22

Piotrków Tryb.

10.03.2022

Wieluń

07.03.2022

Hala MOS

16

Piłka Siatkowa chłopców

16.03.22

Tomaszów M.

11.03.2022

Wieluń

08.03.2022

Hala MOS

17

Koszykówka dziewcząt

30.03.22

Aleksandrów Ł.

25.03.2022

Łask

15.03.2022

Hala MOS

18

Koszykówka chłopców

31.03.22

Skierniewice

28.03.2022

Zduńska Wola

21.03.2022

Hala MOS

19

Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

12.04.22

Bełchatów

*1miejsce  powiatu

 

 

20

Piłka Nożna dziewcząt

26.04.22

Piotrków Tryb.

21.04.2022

Zduńska Wola

11.04.2022 

 Orlik Łask

21

Piłka Nożna chłopców

27.04.22

Pajeczno

22.04.2022

MOSiR Sieradz g.9.00

13.04.2022

Orlik Kolumna

22

Siatkówka Plażowa dz. i chł.

14.06.22

Łódź

09.06.2022

MOSiR Sieradz g.9.00

07.06.2022

MOSiR Łask/ Zajączek