WYNIKI Z ZAWODÓW POWIATOWYCH W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSKA  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  2017/2018

Miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Sędziejowicach

Data zawodów:  27 listopada 2017 r.

Dziewczęta:

SZKOŁA

SP Buczek

PG Nr 2 Łask

ZSO Nr 1 Sędziejowice

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

SP Buczek

 

 

 

2 : 0

2 : 2

3

4 : 2

I

PG Nr 2 Łask

 

 

0 : 2

 

3 : 2

2

3 : 4

II

ZSO Nr 1 Sędziejowice

 

2 : 2

2 : 3

 

1

4 : 5

III

 

Chłopcy:

SZKOŁA

SP Buczek

PG Nr 2 Łask

ZSO Nr 1 Sędziejowice

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

SP Buczek

 

 

 

 

3 : 0

1 : 4

2

4 : 4

II

PG Nr 2 Łask

0 : 3

 

 

1 : 3

0

1 : 6

III

ZSO Nr 1

Sędziejowice

 

4 : 1

3 : 1

 

4

7 : 2

I

 Organizator zawodów:

mgr Ewa Gruszczyńska

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW

    Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 ( dziewczęta)

       SZCZEBEL ZAWODÓW : powiat

       TERMIN : 12.11.2017r.

       MIEJSCE : ZS w Buczku

       DYSCYPLINA: piłka ręczna

       KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW: 

  1. SP Widawa
  2. ZSO Sędziejowice
  3. SP Buczek
  4. ZSO Łask-Kolumna

    Awans do  1/2 finału  wojewódzkiego : SP Widawa

 

                                        KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW

                                           Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 ( chłopcy)

       SZCZEBEL ZAWODÓW : powiat

       TERMIN : 13.11.2017r.

       MIEJSCE : ZS w Buczku

       DYSCYPLINA: piłka ręczna

        KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW: 

  1. SP Widawa
  2. PG nr 2 Łask
  3. ZSO Sędziejowice
  4. SP Buczek
  5. SP nr 5 Łask
  6. ZSO Łask-Kolumna

    Awans do 1/2 finału wojewódzkiego : SP Widawa     

                                                                                                         Organizator zawodów:

                                                                                                               Andrzej Zieliński

W dniu 08.11.2017 w Szkole Podstawowej nr 13 w Zduńskiej Woli odbył się Półfinał Wojewódzki w tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz powiat reprezentowali SP Widawa i SP Buczek, którzy zajęli następujące miejsca:

SP Widawa - VI miejsce

SP Buczek - VII miejsce

Mirosław Szkudlarek

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z 1/2 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/18

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ: REJON SIERADZKI

ORGANIZATOR: ŁASKI SZS

TERMIN : 07 LISTOPADA 2017r.

MIEJSCE : SALA GIMNASTYCZNA SZKOŁY
PODSTAWOWEJ W BUCZKU

DYSCYPLINA : TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

UCZESTNICY ZAWODÓW :

  1. SP Buczek (powiat łaski)
  2. ZSP SP Warta (powiat sieradzki)
  3. PSP Czarnożyły (powiat wieluński)
  4. SP Mierzyce (powiat wieluński)
  5. SP Włyń (powiat sieradzki)
  6. SP Teklinów (powiat wieruszowski)
  7. GP Walichnowy (powiat wieruszowski)
  8. PG Nr 1 Łask (powiat łaski)
  9. SP Janiszewice (powiat zduńskowolski)

 

WYNIKI ZAWODÓW:

Rozgrywki grupowe dziewcząt :

Grupa A

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

SP MIERZYCE

X

3/1

1/3

3

4/4

II

2

SP JANISZEWICE

1/3

X

0/3

0

1/6

III

3

ZSP SP WARTA

3/1

3/0

X

6

6/1

I

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

Grupa B

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

PG NR 1 ŁASK

X

2/3

0/3

0

2/6

III

2

SP TEKLINÓW

3/2

X

0/3

3

3/5

II

3

PSP CZARNOŻYŁY

3/0

3/0

X

6

6/0

I

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

Grupa C

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

SP BUCZEK

X

3/0

3/0

6

6/0

I

2

GIMNAZJUM WALICHNOWY

0/3

X

2/3

0

2/6

III

3

SP WŁYŃ

0/3

3/2

X

3

3/5

II

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

 

Miejsca grupy finałowej – (miejsca 1-3 w turnieju)

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

ZSP SP WARTA

X

3/0

0/3

3

3/3

II

2

PSP CZARNOŻYŁY

0/3

X

0/3

0

0/6

III

3

SP BUCZEK

3/0

3/0

X

6

6/0

I

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

  1. SP Buczek (powiat łaski)

Dyrektor szkoły: mgr Renata Nowicka

Opiekun: mgr Andrzej Zieliński

Zawodnicy: Zuzanna Niciak, Magdalena Holak, Paulina Badowska.

  1. ZSP SP Warta (powiat sieradzki)

Dyrektor szkoły: mgr Hubert Kamola

Opiekun: mgr Wiktor Wawrowski

Zawodnicy: Adrianna Bartczak, Zuzanna Janczak, Oliwia Zawiasa.

  1. PSP Czarnożyły (powiat wieluński)
  2. SP Mierzyce (powiat wieluński)
  3. SP Włyń (powiat sieradzki)
  4. SP Teklinów (powiat wieruszowski)
  5. GP Walichnowy (powiat wieruszowski)
  6. PG Nr 1 Łask (powiat łaski)
  7. SP Janiszewice (powiat zduńskowolski)

 

Ilość zawodników ogółem: 23 - w tym zrzeszonych w klubach : 4

Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zawodnicy zrzeszeni w klubach :

Tenis stołowy - ilość zawodników – 2

Piłka nożna - 2

Uwagi końcowe:

W Mistrzostwach wzięło udział 9 zespołów najlepszych z rozgrywek w poszczególnych powiatach, które podzielono w wyniku losowania na 3 grupy rozgrywek. W grupach eliminacyjnych i grupie finałowej rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”.

Do finału wojewódzkiego zakwalifikowały się zespoły:

SP Buczek i ZSP SP Warta.

Organizator :

Andrzej Zieliński - Łaski SZS

                                                                                                             

                                            KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW

                                           Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 ( dziewczęta)

       SZCZEBEL ZAWODÓW : powiat

       TERMIN : 26.10.2017r.

       MIEJSCE : ZS w Buczku

       DYSCYPLINA: tenis stołowy

       WYNIKI ZAWODÓW: 

  1. SP Buczek
  2. PG nr 1 Łask
  3. SP Widawa

    Awans do  1/2 finału  wojewódzkiego : SP Buczek, PG nr 1 Łask

 

                                        KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW

                                           Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 ( chłopcy)

       SZCZEBEL ZAWODÓW : powiat

       TERMIN : 26.10.2017r.

       MIEJSCE : ZS w Buczku

       DYSCYPLINA: tenis stpłowy

       WYNIKI ZAWODÓW: 

  1. SP Widawa
  2. SP Buczek
  3. PG nr 1 Łask
  4. PG nr 2 Łask

    Awans do 1/2 finału wojewódzkiego : SP Widawa, SP Buczek     

                                                                                                         Organizator:

                                                                                                       Andrzej Zieliński

KOMUNIKAT

Z ½ FINAŁU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT „IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/2018”- REJON SIERADZ

TERMIN : 19.10.2017 r. MIEJSCE : Boisko CSiR w Łasku –rejon Sieradz
 ORGANIZATOR: SZS w Łasku 
DYSCYPLINA :  Sztafetowe biegi przełajowe

UCZESTNICY - w kategorii dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 12 w Zduńskiej Woli
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Sieradzu
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieruszowie
  4. ZSO nr1 w Sędziejowicach
  5. Szkoła Podstawowa nr 13 w Zduńskiej Woli
  6. Szkoła Podstawowa w Osjakowie
  7. SPGS w Sieradzu
  8. ZSO w Łasku-Kolumnie
  9. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu 
  10. Gimnazjum Galewice
  11. Szkoła Podstawowa w Brąszewicach
  12. Gimnazjum Galewice

Kolejność końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 12 w Zduńskiej Woli – powiat zduńskowolski
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Sieradzu - powiat sieradzki
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieruszowie - powiat wieruszowski
  4. ZSO nr1 w Sędziejowicach -powiat łaski
  5. Szkoła Podstawowa nr 13 w Zduńskiej Woli – powiat zduńskowolski
  6. Szkoła Podstawowa w Osjakowie - powiat wieluński
  7. SPGS w Sieradzu - powiat sieradzki
  8. ZSO w Łasku-Kolumnie -powiat łaski
  9. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu - powiat wieluński
  10. Gimnazjum Galewice - powiat wieruszowski

Ilość zawodników w kat. dz. ogółem: 88 - w tym zrzeszonych w klubach : 21 uczniów.

Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zawodnicy zrzeszeni w klubach :

Piłka siatkowa - ilość zawodników - dz. 3; Koszykówka – dz. 4; Lekkoatletyka – dz. 11; kolarstwo szosowe-3.

Uwagi końcowe:

Skład zespołu zwycięskiegoSzkoła Podstawowa nr 12 w Zduńskiej Woli: Bąbas Patrycja, Chaładyniak Patrycja, Jaworska Wiktoria, Jedrasiak Aleksandra, Kuźniak Daria, Rębacz Paulina, Szewczyk Aniela, Szewczyk Michalina.

 nauczyciel – mgr Anna Danielska ; dyrektor - mgr Janusz Derdak.

W Mistrzostwach wzięło udział 10 zespołów najlepszych z rozgrywek w poszczególnych powiatach.

Do Mistrzostw Województwa awansowały drużyny : Szkoły Podstawowej nr 12 w Zduńskiej Woli i Szkoły Podstawowej nr 4 w Sieradzu

Kierownik zawodów :

Andrzej Zieliński

KOMUNIKAT

Z ½ FINAŁU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW „IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/2018”- REJON SIERADZ

TERMIN : 19.10.2017 r. MIEJSCE : Boisko CSiR w Łasku –rejon Sieradz
 ORGANIZATOR: SZS w Łasku 
DYSCYPLINA :  Sztafetowe biegi przełajowe

UCZESTNICY - w kategorii chłopców:

  1. 1.  Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieruszowie
  2. 2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu
  1.  SPGS w Sieradzu
  2. Szkoła Podstawowa w Brąszewicach
  3. Gimnazjum Galewice
  4.  Szkoła Podstawowa w Mierzycach
  5. ZSO w Łasku-Kolumnie
  6. Szkoła Podstawowa w Janiszewicach
  7. ZSPiP w Czechach
  8. Szkoła Podstawowa w Buczku

Kolejność końcowa:

  1.  1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieruszowie - powiat wieruszowski
  1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu - powiat wieluński
  2.  SPGS w Sieradzu - powiat sieradzki
  3. Szkoła Podstawowa w Brąszewicach - powiat sieradzki
  4. Gimnazjum Galewice -powiat wieruszowski
  5.  Szkoła Podstawowa w Mierzycach - powiat wieluński
  6. ZSO w Łasku-Kolumnie -powiat łaski
  7. Szkoła Podstawowa w Janiszewicach – powiat zduńskowolski
  8. ZSPiP w Czechach – powiat zduńskowolski
  9. Szkoła Podstawowa w Buczku - powiat łaski

Ilość zawodników w kat. chł. ogółem: 86 - w tym zrzeszonych w klubach : 25 uczniów.

Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zawodnicy zrzeszeni w klubach : Piłka nożna - ilość zawodników - chł. – 24 ; tenis -1.

Uwagi końcowe:

Skład zespołu zwycięskiego: Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wieruszowie: Brylak Cezary, Jakubczak Marcin, Kosmalski Kacper, Imperowicz Jakub, Mieszała Tobiasz, Ociepa Patryk, Pietrzak Łukasz, Przybył Jakub, Sopel Hubert, , Szczepaniak Jakub, Wróbel Dawid. nauczyciel – mgr Krzysztof Piluch ; dyrektor - mgr Marian Kazuś

W Mistrzostwach wzięło udział 10 zespołów najlepszych z zawodów w poszczególnych powiatach.

Do Mistrzostw Województwa awansowały drużyny : Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieruszowie i Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wieluniu.

 Kierownik zawodów :

Andrzej Zieliński

Internetowy soliker oblicza obroty, aby przesuwać nierozpuszczalną kostkę. Użyj tego, jeśli masz skamieniałą kostkę.

 

2

KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW

3

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 ( dziewczęta)

4

SZCZEBEL ZAWODÓW : powiat

5

TERMIN : 16.10.2017r.

6

MIEJSCE : CSiR Łask

7

DYSCYPLINA: sztafetowe biegi przełajowe

8

 WYNIKI ZAWODÓW: 

9

    10
  1. SP Sędziejowice
  2. 11
  3. SP Kolumna
  4. 12
  5. SP nr 5 Łask
  6. 13
  7. SP Buczek
  8. 14

15

Drużyna PG nr 1 w Łasku nie ukończyła biegu.

16

Awans do 1/2 finału wojewódzkiego : SP Sędziejowice, SP Kolumna

17

 

18

KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW

19

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018 ( chłopcy)

20

SZCZEBEL ZAWODÓW : powiat

21

TERMIN : 16.10.2017r.

22

MIEJSCE : CSiR Łask

23

DYSCYPLINA: sztafetowe biegi przełajowe

24

WYNIKI ZAWODÓW: 

25

    26
  1. SP Kolumna
  2. 27
  3. SP Buczek
  4. 28
  5. SP Sędziejowice
  6. 29
  7. PG nr 1 w Łasku
  8. 30
  9. SP nr 5 Łask
  10. 31
  11. SP nr 1 Łask
  12. 32

33

Awans do 1/2 finału wojewódzkiego : ZS Kolumna, ZS Buczek

34

Organizator:

35

Jarosław Wełna

36

internetowy konwerter Word to HTML pozwala utworzyć czysty i uporządkowany kod swojej witryny. Opuść tę wiadomość bez zmian lub zasubskrybuj członkostwo w edytorze HTML.

Clean HTML - AAA + Case Converter 1503 Cleaning options Remove tag attributes Remove inline styles Remove classes and IDs Remove all tags Remove successive  s Remove empty tags Remove tags with one   Remove span tags Remove images Remove links Remove tables Replace table tags with structured

s Remove comments Encode special characters Set new lines and text indents Color Picker #BBD0E0 »

DZIEWCZĘTA

WYNIKI INDYWIDUALNE:

  1. Żyła Paulina - ZS Kolumna
  2. Kalista Kornelia - ZS Sędziejowice
  3. Sałagacka Natalia - Sp nr 5 Łask
  4. Sokołowska Agnieszka - ZS Kolumna
  5. Węglewska Oliwia - ZS Sędziejowice

WYNIKI SZKÓŁ:

  1. ZS Sędziejowice ( pk 476)
  2. ZS Kolumna ( pk 439)
  3. SP nr 5 w Łask ( pk 433)
  4. SP nr 1 w Łasku ( pk 262)

CHŁOPCY

WYNIKI INDYWIDUALNE:

  1. Pyrek Narcyz - ZS Buczek
  2. Minias Dawid - SP nr 5 Łask
  3. Nowakowski Nikodem - ZS Kolumna
  4. Struj Bartek - ZS Kolumna
  5. Stawinoga Michał - PG 1 Łask
    WYNIKI SZKÓŁ:
  1. ZS Kolumna ( pk 462)
  2. ZS Buczek ( pk 443)
  3. PG 1 Łask ( pk428)
  4. ZS Widawa ( pk 382)
  5. ZS Sędziejowice (pk 381)
  6. SP nr 5 w Łasku (pk 339)
  7. SP nr 1 w Łasku (pk 230)
  8. SP Wiewiórczyn (pk 95)
  9. SP Bałucz (pk 59)

ORGANIZATOR IMS: mgr Jacek Raczkowski

Wyniki zawodów w Siatkówce Plażowej chłopców

"Gimnazjada 2016/2017"

Kąpielisko "Zajączek" Łask 08.06.2017

W zawodach wzięło udział 12 par reprezentujących 7 gimnazjów z terenu powiatu. 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW:

I miejsce PG Widawa

II miejsce PG Kwiatkowice

III miejsce PG Buczek 

IV miejsce PG nr 3 Łask - Kolumna

V miejsce PG nr nr 2 Łask

VI miejsce PG Sędziejowice

VII miejsce PG nr 1 Łask

Wyniki zawodów w Siatkówce Plażowej dziewcząt

"Gimnazjada 2016/2017"

Kąpielisko "Zajączek" Łask 08.06.2017

W zawodach wzięło udział 7 par reprezentujących 4 gimnazja z terenu powiatu.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW:

I miejsce PG nr 1 Łask

II miejsce PG nr 2 Łask

III miejsce PG nr 3 Łask - Kolumna

IV miejsce PG Sedziejowice

Organizator zawodów:

Jacek Raczkowski

Wyniki zawodów w Piłce Nożnej chłopców

"Gimnazjada 2016/2017"

Orlik Łask, Orlik Kolumna 19.05.2017

W zawodach wzięły udział reprezentacje 6 gimnazjów z terenu powiatu.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW

I miejsce PG nr 3 Łask-Kolumna

II miejsce PG Buczek

III miejsce PG nr 2 Łask

IV miejsce PG Sędziejowice

V miejsce PG Widawa

VI miejsce PG nr 1 Łask

Mirosław Szkudlarek

Wyniki zawodów w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej chłopców

"Gimnazjada 2016/2017"

Zespół Szkół w Buczku 16.05.2017

W zawodach wzięły udział reprezentacje 5 gimnazjów z terenu powiatu. W ramach zawodów rozegrano następujące konkurencje lekkoatletyczne: bieg na 100 m, bieg na 300 m, bieg na 1000 m, sztafeta 4 x 100 m, skok wzwyż, skok w dal, rzut oszczepem, pchnięcie kulą.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW

oraz liczba zdobytych punktów

I miejsce PG Widawa - 913 pkt

II miejsce PG Buczek - 896 pkt

III miejsce PG Sędziejowice - 688 pkt

IV miejsce PG nr 2 Łask - 683 pkt

V miejsce PG Kwiatkowice - 328 pkt

Wyniki zawodów w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt

"Gimnazjada 2016/2017"

Zespół Szkół w Buczku 16.05.2017

W zawodach wzięły udział reprezentacje 3 gimnazjów z terenu powiatu. W ramach zawodów rozegrano następujące konkurencje lekkoatletyczne: bieg na 100 m, bieg na 300 m, bieg na 600 m, sztafeta 4 x 100 m, skok wzwyż, skok w dal, pchnięcie kulą.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA ZAWODÓW

oraz liczba zdobytych punktów

I miejsce PG Sędziejowice - 861 pkt

II miejsce PG Buczek - 820 pkt

III miejsce PG nr 2 Łask - 693 pkt

Organizator i sędzia zawodów:

Andrzej Zieliński

Mirosław Szkudlarek

Kostka Rubika to zabawka układanki 3D. Zapoznaj się z warstwą początkujących kilka algorytmów.

Licznik

166996
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
21
202
908
2670
10403
166996

Your IP: 54.82.10.219
2018-12-13 03:30

Pogoda

Cloudy

0°C

Łask

Cloudy

Humidity: 98%

Wind: 12.87 km/h

  • 13 Dec 2018

    Snow Showers 0°C -1°C

  • 14 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

Migawki

Linki

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com