KOMUNIKAT KOŃCOWY Z 1/2 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/18

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ: REJON SIERADZKI

ORGANIZATOR: ŁASKI SZS

TERMIN : 07 LISTOPADA 2017r.

MIEJSCE : SALA GIMNASTYCZNA SZKOŁY
PODSTAWOWEJ W BUCZKU

DYSCYPLINA : TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

UCZESTNICY ZAWODÓW :

  1. SP Buczek (powiat łaski)
  2. ZSP SP Warta (powiat sieradzki)
  3. PSP Czarnożyły (powiat wieluński)
  4. SP Mierzyce (powiat wieluński)
  5. SP Włyń (powiat sieradzki)
  6. SP Teklinów (powiat wieruszowski)
  7. GP Walichnowy (powiat wieruszowski)
  8. PG Nr 1 Łask (powiat łaski)
  9. SP Janiszewice (powiat zduńskowolski)

 

WYNIKI ZAWODÓW:

Rozgrywki grupowe dziewcząt :

Grupa A

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

SP MIERZYCE

X

3/1

1/3

3

4/4

II

2

SP JANISZEWICE

1/3

X

0/3

0

1/6

III

3

ZSP SP WARTA

3/1

3/0

X

6

6/1

I

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

Grupa B

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

PG NR 1 ŁASK

X

2/3

0/3

0

2/6

III

2

SP TEKLINÓW

3/2

X

0/3

3

3/5

II

3

PSP CZARNOŻYŁY

3/0

3/0

X

6

6/0

I

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

Grupa C

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

SP BUCZEK

X

3/0

3/0

6

6/0

I

2

GIMNAZJUM WALICHNOWY

0/3

X

2/3

0

2/6

III

3

SP WŁYŃ

0/3

3/2

X

3

3/5

II

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

 

Miejsca grupy finałowej – (miejsca 1-3 w turnieju)

Lp.

Nazwa szkoły

1

2

3

pkt

w/p

miejsce

1

ZSP SP WARTA

X

3/0

0/3

3

3/3

II

2

PSP CZARNOŻYŁY

0/3

X

0/3

0

0/6

III

3

SP BUCZEK

3/0

3/0

X

6

6/0

I

Kolejność gier: 1-2, 2-3, 3-1

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

  1. SP Buczek (powiat łaski)

Dyrektor szkoły: mgr Renata Nowicka

Opiekun: mgr Andrzej Zieliński

Zawodnicy: Zuzanna Niciak, Magdalena Holak, Paulina Badowska.

  1. ZSP SP Warta (powiat sieradzki)

Dyrektor szkoły: mgr Hubert Kamola

Opiekun: mgr Wiktor Wawrowski

Zawodnicy: Adrianna Bartczak, Zuzanna Janczak, Oliwia Zawiasa.

  1. PSP Czarnożyły (powiat wieluński)
  2. SP Mierzyce (powiat wieluński)
  3. SP Włyń (powiat sieradzki)
  4. SP Teklinów (powiat wieruszowski)
  5. GP Walichnowy (powiat wieruszowski)
  6. PG Nr 1 Łask (powiat łaski)
  7. SP Janiszewice (powiat zduńskowolski)

 

Ilość zawodników ogółem: 23 - w tym zrzeszonych w klubach : 4

Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zawodnicy zrzeszeni w klubach :

Tenis stołowy - ilość zawodników – 2

Piłka nożna - 2

Uwagi końcowe:

W Mistrzostwach wzięło udział 9 zespołów najlepszych z rozgrywek w poszczególnych powiatach, które podzielono w wyniku losowania na 3 grupy rozgrywek. W grupach eliminacyjnych i grupie finałowej rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”.

Do finału wojewódzkiego zakwalifikowały się zespoły:

SP Buczek i ZSP SP Warta.

Organizator :

Andrzej Zieliński - Łaski SZS

Licznik

1305742
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
544
1366
4486
544
30552
1305742

Your IP: 3.236.221.156
2022-07-01 09:52

Pogoda

Clear

-2°C

Łask

Clear

Humidity: 81%

Wind: 33.80 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow -1°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy 1°C -3°C

Migawki

Linki

Strona główna Biuletynu Informacji
Publicznej

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com